środa, 28 marca 2012

Lana del Ray nowy teledysk do Video Games

Cześć,

Rzadko zdarza się że jestem kimś naprawdę zafascynowana. Kiedy słyszę pytania kto jest dla mnie inspiracją nie wiem co odpowiedzieć. Na pewno niezwykłą osobowością jest Lana del Ray, lubię niezwykłych ludzi a ona na pewno do takich się zalicza. Tajemnicza, niestereotypowa, swój sukces w dużym stopniu zawdzięcza YT. 

Przyznam że najpierw zafascynowały mnie właśnie teledyski a raczej kolaże video, dopiero potem muzyka i ona sama. 

Ostatnio Lana wypuściła "profesjonalny" teledysk do Video Games, bardzo piękny i estetycznie wysmakowany, jednak to nie to samo, teledysk który podobno zrobiła sama krył w sobie o wiele więcej emocji i był niepowtarzalny. "nowy" teledysk jest już wyreżyserowany a przez to mniej osobisty. 

Co sądzicie? Który lepszy?6 komentarzy:

Iv pisze...

Jej muzyka jakoś mnie nie porwała na początku może dlatego, że cały czas leciała w radiu. Jednak jak zobaczyłam jej teledysk do Video Games to coś drgnęło..przekazuje on jakieś emocje, historie- tak go odbieram- co jest swoją drogą niesamowite.
Pozdrawiam

my free three words pisze...

oczywiście jej mmuzyka jest unikatowa przez co charakterystyczna tylko dla jej samej jej styl i artystyczne obycie sprawiło że wyróżnia się na tle dotychczasowych popowych piosenek i bardzo fajnie najważniejsze że coraz wiecej ludzi przekonuje sie do niszowej muzyki która kiedyś była interesujaca dla wąskiej grupy osób i niebyt popularna dla ogółu. Wydaje mi się jednak, że bardzo dużo dała jej niezwykła uroda i pewna tajemniczość do promocji swoich piosenek na yt. Uważam jednak że lepsza artystką z prawdziwego zdarzenia jest np Florence+The Machine i jej kawałek "no light, no light" jest po prostu niesamowity nie tylko pod względem muzycznych ale i także jej teksty takie głebokie i zdolności wokalne przewyrzszaja poziom Lany ale to tylko być może moje zdanie i mój gust polecam ci znajdz ten kawałek na yt.

andoven pisze...

Mnie Lana zraziła do siebie tym wykonaniem:

http://www.youtube.com/watch?v=2I62I3r2f-8&ob=av2n

Red Lipstick pisze...

Nie dość,że ma talent i specyficzny styl, to jeszcze na dodatek jest śliczna i niedawno podpisała umowę z agencją modelek :)

kittkazoo pisze...

hmm, ten drugi teledysk nie jest do piosenki video games...

Sylwia pisze...

szusz, chyba cos mocno pomylilas, dalaś dwa różne kawalki. Ona nie wypuścila nowego teledysku do Video games tylko do Blue jeans.
Stare, "Lanowe" rezyserowanie klipu blue jeans:
http://youtu.be/8t-I-Lqy06g
i nowe, 'fachowe"
http://youtu.be/z-6cCmxaGoQ